Vip Transfer Nedir?

Vip Transfer Nedir?

Aslında adından da anlaşılacağı üzere VIP hizmet sunun transfer işlemidir. Peki VIP hizmetten kasıt nedir?

Normal koşullarda binek araç ile ve ya Vito, Crafter, Caravella gibi araçlarla yapılan transferler VIP kategorisine girmemektedir. VIP araçlar büyük araçlarda olabilir, binek araçlarda olabilir.

Örnek vermek gerekirse; Fiat Linea ya da Accent Blue gibi araçlar ya da 9 kişilik  veya 11 kişilik vito tarzı araçlarla yapılan transferler normal transfer statüsüne girer. Yine bu araçlarla yapılan transferlerde transferi yapacak olan kişi sizi alacağı yerde önceden bekler ve o araç sadece size özel olur. Fakat iş VIP olunca bineceğiniz araçlar özeldir. Binek olarak BMW, Mercedes gibi üst segment araçlar kullanılır. Büyük araçlarda ise içi özel yapılmış Vito tarzı araçlar kullanılır. Bu araçlar size gideceğiniz yerde bile daha fazla ilgi duyulmasını sağlar.

Vip Transfer son zamanların çok tercih edilen transfer yöntemi olmuştur. İnsanlar genellikle rahat bir yolculuk yapmayı tercih ederler. İş adamlarının yanı sıra tatil için gelen kişilerde VIP Transfer yapmayı tercih edebilir.

Vip Transfer izmir için genelde fuar zamanlarında ya da çeşme gibi tatil belderine ulaşımda çok sık kullanılmaya başlanmıştır. Sizi havalimanından alıp gideceğiniz otele VIP rahatlığında götürülüyor. Sizde izmir havalimanı vip transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

“Vip Transfer Nedir?” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir